12 ceremonii Przejścia: Duchowa Inicjacja12 Rytuałów Przejścia to głęboka i wzbogacająca podróż Duszy.
Jest to 12 tygodniowy program inicjujący, który prowadzi do poszerzenia świadomości i percepcji. Jest to swoistego rodzaju unia z boską wszechobecnością, z głęboko i bezwarunkowo miłującą energią, która jest źródłem wszelkiego życia i która mieszka w każdym z nas.

Rytuały Przejścia przynoszą uważność i zrozumienie najważniejszych elementów, które pomagają osiągnąć wyższy stopień ewolucji ludzkiej, budzą pamięć Duszy i pozwalają przypomnieć sobie Twoją świętą naturę i odkryć połączenie z wszystkim co żyje.

Jako kolektywna świadomość ludzka, weszliśmy w fazę ogromnych zmian i transformacji, które dzieją się na naszej planecie w tej chwili. Wpływa to na nasze postrzeganie rzeczywistości i przede wszystkim nas samych. Oczyszczamy się (głównie z samolubnego postrzegania świata i poczucia oddzielenia).
Jest to oczyszczanie drogi do nowego paradygmatu jedności, unii, pokoju, dobrej woli, które to wynikają z Miłości i Prawdy którą jesteśmy.
Nasze ścieżki łączą się, by współkreować Nową Ziemię w harmonii z całym istnieniem.

Tym jak i my wszyscy jesteśmy świetlistą eskpresją Boga, zrodzoną ze Światła i Miłości. Cała nasza moc drzemie w nas, wszystkie odpowiedzi są w nas i to czego szukamy, również znajduje się w nas samych. Ewoluujemy od dominującej, opartej na strachu rzeczywistości, by doświadczyć ogromnego potencjału kreatywnej ekspresji. Z czystością intencji Serca i autentycznego człowieczeństwa.

Inicjacja XII Rytuałów Przejścia w ogromny i niesamowity sposób wspomaga ewolucję świadomości, dostraja do głębokiej mądrości, którą masz w sobie, pomaga podnieść poziom wibracji, wzrosnąć, odkryć wewnętrzną prawdę, zrozumieć życie w całym jego przejawie.

XII Rytuałów Przejścia, to poziomy unifikacji, a ich celem jest osiągnięcie jedności w różnorodności i zespojenie z Twoją świętością. Przynosi to nowy poziom świadomości, który skutkuje głęboką transformacją na każdej płaszczyźnie i poziomie.
Odkrywają się również Twoje dary i umiejętności, a osobiste pole energii się poszerza, co skutkuje nowym postrzeganiem, nowym wymiarem czucia, poszerzoną umiejętnością kreacji i manifestacji.

Podczas całego procesu, Twoje codzienne życie odzwierciedla to, co zmienia się wewnątrz Ciebie. Zawsze, cała Twoja sytuacja życiowa pokazuje Ci gdzie obecnie się znajdujesz. Inicjacja więc jest bardzo osobista. Każdy z nas przechodzi ją na swój własny i wyjątkowy sposób.

Program XII Rytuałów Przejścia jest zaprojektowany w taki sposób, by służyć każdemu, bez względu na poziom świadomości. Poszerzanie percepcji jest nieograniczone. Zauważono jednak, że łatwość integracji poszczegółnych Rytałów zwiększa się, kiedy ciało jest oczyszczone, zaleca się więc na ten czas zadbać o ten obszar (a najlepiej na całe życie ;)) Dodatkowym atutem podczas całego procesu jest doświadczenie w medytacji i umiejętność dostrojenia się do wewnętrznej ciszy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Rytuały Przejścia rozwijają się wgłąb w trakcie trwania inicjacji. Kiedy uczestniczysz w nim z pełną szczerością, oddaniem i uważnością doświadczysz głębokiej i stałej wewnętrznej przemiany. Zaleca się, by po każdej sesji wygospodarwać dodatkowy czas na pobycie z samym sobą, kontemplację i realizacje, a także być bardzo uważnym na to co się zmienia/ zadziewa wewnątrz.

XII CEREMONII PRZEJŚCIA:

I RYTUAŁ Boskiego Związku
Podstawa wszystkich Rytałów Przejścia. Przywraca czystą, boską świadomość.

II RYTUAŁ Boskiej Woli
Dostraja do osobistej, motywującej i kreatywnej woli, która jest w równowadze z boską wolą.

III RYTUAŁ Boskiego Przobrażenia
Widzenie poza fizycznością, transcendencja.

IV RYTUAŁ Boskiego Zaniechania
Odchodzenia od ‚Ja w oddzieleniu’ i dostrajanie się do większej wewnętrznej świadomości ‚Ja we wszystkim’.

V RYTUAŁ Boskiej Intuicji
Poszerzenie percepcji. Wchodzenie głębiej w świadomość, poza myśl i poza umysł.

VI RYTUAŁ Boskiej Miłości
Odkrywanie siebie jako centrum głębokiej, bezwarunkowej Miłości.

VII RYTUAŁ Boskiej Mądrości
Dostrojenie się do głębokiej wewnętrznej mądrości i prawdziwego, świadomego wiedzenia.

VIII RYTUAŁ Boskiego Spokoju
Poddanie przeszłości, dostrojenie się do chwili TERAZ, szybka manifestacja poprzez myśl i uczucie.

IX RYTUAŁ Unii Duszy
Zintegrowanie Duszy jako prawdziwego ‚Ja’. Cel życiowy odkrywa się w pełni, w służbie dla dobra swojego i całego istnienia.

X RYTUAŁ Współkreacji
Współkreowanie wraz z Boską Myślą, manifestacja w zgodzie z Kreacją i całym istnieniem.

XI RYTUAŁ Miłosierdzia
Służba na rzecz innych, poprzez myśl, słowo, działanie. Dawanie.

XII RYTUAŁ Wyłonienia
Wyzwolona świadomość

Zapraszam na sesje XII Rytuałów Przejścia; Duchowa Inicjacja: KLIK
(Paula)

Namaste ❤