Jesteś Przekaźnikiem oraz odbiorcą wibracji !!!

Jesteś gotów, by zrozumieć zasadniczą część doświadczeń twego fizycznego życia .Obszar w którym tworzysz sprawujesz kontrolę i przeżywasz radość .

Znasz siebie jako fizyczną Istotę. Jesteś jednak bardziej istotą Wibrującą.
Ludzie postrzegają Cię za pomocą zmysłu wzroku i słuchu, jednak twoja prawdziwa postać przekracza percepcję zmysłową.
Jesteś Przekaźnikiem wibracji i wysyłasz sygnały w każdym momencie swojego życia .

Kiedy przebywasz w ciele fizycznym i zachowujesz przytomność, świadomość- ciągle wysyłasz sygnały, które są stale odbierane i odczytywane. Następuje na nie odpowiedź.
Obecne i przyszłe warunki twojego życia zmieniają się, są odpowiedzią na wysyłane przez ciebie w tej chwili sygnały. Cały wszechświat jest pod twoim wpływem .

Jesteś wieczna osobowością wyrażająca się w chwili obecnej .

Twój świat i twoja obecna sytuacja znajdują się pod bezpośrednim wpływem sygnałów, które wysyłasz. Jesteś wieczna osoba jednak to co w tej chwili myślisz, powoduje skupianie się potężnej Energii. Energia jaką koncentrujesz tworzy twój świat.

Masz wbudowany w siebie system orientacyjny. Pomaga Ci on w rozumieniu mocy twoich sygnałów, jak też kierunku w którym zmierzasz.
Ten system orientacyjny pozwala ci ocenić czy twoje myśli pozostają w zgodzie z Energia Strumienia .
Twoje uczucia są przejawami twego systemu orientacji. To co odczuwasz wskazuje na twój związek ze Źródłem, jak też z twoimi intencjami .

Twoje Potężne przekonania były kiedyś delikatnymi myślami .
Każda myśl, która przejawiła się kiedyś w twoim umyśle istnieje nadal. Za każdym razem kiedy kierujesz uwagę na określoną myśl ożywiasz wibracje tej myśli w swoim wnętrzu. Kiedy wycofujesz swoją uwagę myśl staje się nieaktywna uśpiona.
Jedyna metoda, by uczynić dana myśl nieaktywną, polega na aktywizacji innej myśli. Czyli jedyny sposób na celowe wycofanie uwagi z jednej myśli ,polega na przeniesieniu jej na inną myśl. Im dłużej kierujesz uwagę na dana myśl rzecz, czy teraz o niej mówisz wibracje stają się coraz silniejsze. W jakimś momencie określoną myśl staje się dominującą. Dajesz jej coraz więcej uwagi i wchodzisz w jej wibracje .Ta myśl staje się coraz obszerniejsza częścią twojej wibracji.
W rezultacie myśl, która ulega ciągłemu zasilaniu, przekształca się w przekonanie .

IM DŁUŻEJ O CZYMŚ MYŚLISZ
TYM TA MYŚL STAJE SIĘ SILNIEJSZA

Nie jest możliwe dawanie uwagi jakiemuś zjawisku, bez wchodzenia z nim w pewnym stopniu w związek. Wynika to z Prawa Przyciągania, które zawiaduje ruchem twoich myśli.
Im dłużej rozważasz określoną myśl, tym silniejszy staje się twój związek wibracyjny z tą myślą .

A miarę jak ustanawiasz silniejszy związek z określoną myślą, zaczynasz odczuwać określone emocje. Informuja one, czy twój kontakt ze źródłem wzmacnia się czy słabnie .
W miarę jak dajesz uwagę określonemu zjawisku, twoje emocje informują, czy wchodzisz w harmonię czy dysharmonię z twoja prawdziwa natura .Jeżeli przedmiot twojej uwagi pozostaje w pozytywnym związku z wiedzą Źródła,odczuwasz harmonię myśli w formie dobrych uczuć. Jeżeli jednak przedmiot twojej uwagi nie pozostaje w pozytywnym związku z wiedzą Źródła , odczuwasz wtedy dysharmonię myśli w formie złych uczuć .

TO CZEMU DAJESZ UWAGĘ ZAPRASZASZ DO SIEBIE

Każda myśl ,której dajesz swoją uwagę , rozwija się i staje się częścią większej wibracyjnej całości . Niezależnie od tego , czy jest to myśl o tym czego chcesz , czy o tym czego nie chcesz , działanie twojej uwagi wprowadza te energię do twego doświadczenia .

Ponieważ ten wszechświat opiera się na Prawie przyciągania ,nie istnieje w niż zjawisko wyłączania .Wszystkie zjawiska mają charakter włączania .Kiedy spostrzegasz coś czego chcesz doświadczyć ,i wołasz Tak , Chcę!,włączasz to do swego doświadczenia .Kiedy natomiast widzisz coś czego nie chcesz doświadczać ,i wołasz Nie ,nie chcę ! ,również włączasz to w obszar twych doświadczeń .Nie zapraszasz tego zjawiska ,wypowiadając swoje Tak ,ani nie wukluczasz go ,wypowiadając swoje nie .W tym bowiem Wszechswiecie ,opartym o zasadę przyciągania ,nie istnieje wykluczenie .Twoje skupienie uwagi jest już zaproszeniem .
Osoby ,które kierują się przede wszystkim zmysłem obserwacji ,prosperują w pomyślnych warunkach ,natomiast cierpią w warunkach niepomyślnych ..To co obserwują ma naturę wibracji .W trakcie procesu obserwacji te osoby wprowadzają obrazy do swojej wibracyjnej pamięci .Kiedy nastąpi włączenie określonych obrazów ,Wszechświat akceptuje jd jako podstawowy punkt odniesienia i przydaje tym doświadczeniom jeszcze więcej esencji .Im lepsze obrazy widzi obserwator ,tym lepiej się czuję .Im gorsze spostrzega obrazy tym gorzej się czuje.
Natomiast osoba która jest wizjonerem prosperuje przez cały czas .

W swojej życiowej praktyce dajesz uwagę określonym przedmiotom .
Prawo Przyciagania dostarcza okoliczności ,warunków ,doświadczeń ludzi i wszelkiego rodzaju rzeczy ,które pozostają w zgodzie z twoją nawykowa ,dominującą wibracja .W twoim życiu manifestują się zjawiska ,odpowiadające myślom ,które w tobie istniały .W ten sposób rozwijasz coraz silniejsze wibracyjne nawyki i skłonności .Twoja drobna i nieistotna myśl przekształciła się w potężne przekonanie .Twoje Potężne przekonania zawsze będą wyrażać się w twoim doświadczeniu .

Fragment książki „PROŚ A BĘDZIE CI DANE” ESTHER I JERRY HICKS

Tulę ♥️♥️♥️

Agata.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s