Miłość do siebie, dlaczego jest tak ważna dla empaty?

Zgadzasz się z tym ,że Świat potrzebuje więcej empatii i wrażliwych dusz?

Na tym świecie ,gdzie wszystko jest chaotyczne i pełne samolubnych i egocentrycznych ludzi. Empatycy są w rzeczywistości jedną z niewielu dobrych rzeczy ,które świat ma do zaoferowania . Empaci są uzdrowicielami ,przynoszą pozytywność do świata ,przynoszą prawdę ,oraz głębokie uczucia tj.współodczuwanie ,wybaczenie ,miłość wszędzie gdzie się pojawią ,ich życzeniem jest rozsiewanie bycia miłym uprzejmym ,wyrozumiałym oraz danie wszystkiego co najlepsze z siebie dla społeczeństwa grupy ,która ich szanuje .

Dlatego zawsze jest nadzieja dla wszystkiego co negatywne tak długo jak balans istnieje . Bycie empatą nie jest zawsze łatwe .Nie tylko musisz radzić sobie ze swoimi osobistymi problemami ,ale także w jakiejś części musisz wziąść na siebie ciężar świata,oraz radzić sobie z ludzmi ,którzy są przeciw Tobie.

Tak pojawią się i tacy ,którym nie spodobają się twoje akcje ,to co robisz ,oraz tacy ,którzy chcieliby cię tylko wykorzystać .Będą rzucać Ci kłody pod nogi z nadzieją ,że się poddasz ,lub ,że zrobisz coś dla ich korzyści . Wiedz ,że Empata prawie zawsze jest gotowy poświęcić się dla innych ,dużo ludzi może próbować wykorzystać twoją uprzejmość .

Dlatego właśnie Miłość do siebie jest bardzo ważna dla empaty ,ponieważ bez niej najprawdopodobniej będzie poświęcał siebie dla czegoś lub kogoś co nie jest warte twoich starań .

Jest także kilka innych powodów dla których powinieneś (aś) ćwiczyć ,uczyć się miłości do siebie. Dlatego ,że może to stać się Twoją siłą do pokonana wszystkiego. To zaczyna się od Ciebie. Empaci są ludzmi z wysoką wrażliwością ,współczuciem i miłością -o wiele większą niż normalne istoty .To dlatego ,ze mają wyższą świadomość ,i ich postrzeganie rzeczywistości i świata przekracza standardowe granice.

Jako istota z wyższą świadomością naturalne jest ,że są przepełnieni współczuciem oraz miłością dla innych . Ale jak możesz kochać innych ,jeśli nie umiesz kochać siebie ?.

To jest podstawowe stwierdzenie dla Empaty .Aby móc kochać innych ,muszą zacząć od siebie samych.

Jeśli sami nie rozumieją czym jest Miłość do siebie ,jak będą mogli zainspirować Innych ?.Jak będą mogli zmienić świat ?. Wszystko zaczyna się w tobie .Więc musisz zaakceptować Kim naprawdę jesteś . Musisz być w stanie pokochać siebie ,nie ważne co .Kiedy dotrzesz do tego zrozumienia ,wtedy możesz ofiarować innym współczucie i miłość jaką masz w sobie . Lepsza wiara w siebie Kiedy chcesz pomagać innym i dzielić się pozytywnością ,powinieneś wierzyć w siebie .

Poprzez miłość do siebie twoja wiara w siebie może wzrastać ,możesz ją dzielić z innymi .Jak chcesz pomagać innym i mieć pozytywny wpływ na ludzi ,powinieneś wierzyć w siebie ,tak samo jak musisz zacząć kochać samego siebie zanim będziesz dzielił się tą miłością z innymi.

Kiedy masz pozytywną wiarę w siebie samego ,jesteś pewny ,że możesz dokonać ,osiągnąć większych rzeczy. Nic nie może Cię zatrzymać -nawet Świat .Wiesz ,że zawsze możesz liczyć na siebie .A wtedy inne rzeczy nie mają już znaczenia. Np.Kiedy ludzie nie wierzą w ciebie i próbują zasiać w tobie toksyczne myśli tj.Ty tego nie umiesz robić lub nie dasz rady tego zrobić sam ,potrafisz to od siebie odkleić, oczepać się z tego .Ty wiesz ,ze potrafisz to zrobić nawet jeśli musisz zrobić to sam .

Tak właśnie tak ambitny jesteś kiedy chodzi o innych a nawet Świat.Ty wierzysz w siebie i nic innego nie ma znaczenia. Jesteś pewny siebie Ludzie którzy kochają siebie w pozytywny sposób (nie w sposób narcystyczny), mają tą pozytywna jakość na temat pewności siebie i jest to widoczne dla innych.

Inni widzą Ciebie jako osobę wesołą i pewną siebie ,której nic nie zatrzyma .Nie łatwo cię zatrzymać lub złamać .Nie ważne jak ciężko jest lub jak wiele kamieni leci w twoją stronę ,ty nie przestajesz iść do przodu .Wiesz ,że masz życiowe cele i z determinacją dążysz do ich realizacji. Twoja energia jest zarazliwa Jesteś wypełniony pozytywnymi rzeczami i są one widoczne .Ludzie widzą jak pozytywny jesteś jak dobrze jest z Tobą przebywać .Twoja energia oddziałuje na innych , czują twoją energię . Inni podążają za Tobą biorą przykład z Ciebie .Dlatego miłość do siebie jest ważna ponieważ możesz aktywować pozytywną energię ,która dosięga ma wpływ na innych .

Prawdziwej akceptacji Siebie nie da się udać . Znasz dobrze granice Jako Empata wiesz ,że emocje mogą być przytłaczające ,w szczególności te negatywne . Odrzucenie i nienawiść są najbardziej toksycznymi elementami ,które mogą wywierać głęboki emocjonalny wpływ .Możesz być łatwo pod wpływem takich uczuć ,w szczególności dlatego ,że jesteś niesamowicie wrażliwy na energię i uczucia innych . Jednakże ,poprzez miłość do siebie ,możesz nauczyć się stawiać granice .Mając dzięki temu większą lepszą kontrolę nad wszystkim .

Poprzez miłość do siebie ,wiesz ,że niektórzy ludzie są warci zatrzymania ,dalszego udziału w twoim życiu, a niektórzy nie. I mimo ,że czujesz głęboko przeszywający smutek ,ze może nie będziesz w stanie pomóc zainspirować wszystkich ,wiesz jak stawiać granice. Słowa innych ludzi dłużej nie mają na ciebie wpływu .Niewiara innych ludzi dłużej nie mają na ciebie wpływu .Nie masz żadnego problemu z nimi ponieważ ufasz sobie słuchasz siebie i potrafisz stawiać granice.

Lepsze związki z innymi Czy są to związki romantyczne ,profesjonalne ,rodzinne czy przyjacielskie .Prawdziwy uczucie miłości do siebie może mieć duży wpływ na wszystkie związki. Ponieważ kiedy kochasz i znasz wartość samego siebie ,możesz tym samym dzielić się z innymi .Możesz rozsiewać miłość i mieć nadzieję ,że inni też zaczną kochać siebie .Wiesz kiedy przestać dawać swoją miłość oraz odejść od osób toksycznych. Bo kiedy ty kochasz siebie chcesz otaczać się osobami ,które mają takie same wartości a ich energia jest zapraszająca dzięki czemu przyciąga do siebie podobną energię .Więc jeśli chcesz mieć zdrowsze ,lepsze bardziej satysfakcjonujące związki .Powinieneś zacząć od kochania i akceptowania samego siebie .

Na zakończenie czy jesteś osobą Empatyczną czy nie ,miłość do siebie jest podstawą . Ty znasz swoją wartość .Ty wiesz ,że jesteś jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny . Więc zacznij od Siebie a wszystko popłynie .

Z Miłością Agata.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s