Trudny czas na świecie

To, co dzieje się obecnie na świecie jest niezbędnym czynnikiem zmian. Podobnie jak podczas pracy ze sobą- potrzebny jest ucisk, by nastąpiło uwolnienie, tak samo dzieje się to również na zewnątrz Ciebie. To, co jest ważne, to zachowanie spokoju. Przypomnienie sobie tego wszystkiego, co już wiesz i wdrożenie tego w życie.

Przestrzeń Serca, wyciszenie, tu i teraz, to są klucze.
Gdzie jest Twój rdzeń?
Niedoceniane, ale jakże pięknie wskazujące na Prawdę narzędzie, które możesz zastosować to MEDYTACJA ŚWIADKA. Dotrzyj do przestrzeni poza Umysłem która to widzi, obserwuje- to co się dzieje i zmienia wewnątrz jak i na zewnątrz. Pomiń to, co dzieje się w Umyśle- to może nadal trwać, ale nie przywiązuj do tego swojej uwagi… tam gdzie wysyłasz bowiem swą Uwagę- to stwarzasz…

Znajdź spokojne miejsce i zauważ skąd widzisz siebie i Świat. Tam znajdziesz spokój i wszystkie odpowiedzi. Tam znajdziesz pewność, że wszystko się dzieje tak jak powinno.
A następnie, jeśli sobie życzysz, możesz przenieść tą praktykę do codziennego życia, bowiem ten świadek istnieje nieustannie, wystarczy to rozpoznać w sobie.

To jest prawdziwa transformacja.

I jest to bardzo proste, gdyż niczego nie musisz robić, tak Ci się tylko wydaje… Nie wymagane są absolutnie jakiekolwiek warunki, kursy czy działania, byś dostał się do tej przesztrzeni. Wręcz przeciwnie- zaniechaj próby, a rozpoznanie stanie się oczywiste- ono już tu jest. Zobacz.

❤

Aiyana.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s