Wszystko jest z Tobą w porządku

Ten tydzień mojej pracy na projektach, zarówno tutaj na Aiyanie, jak i na egzystencji przebiega własnie pod hasłem „wszystko z Tobą dobrze, już jesteś właściwy, już jesteś tym kogo szukasz, już jesteś tym kim chcesz się stać.” Jeśli czujesz inaczej, to znaczy że od tego oddziela Cię jedynie myśl.
Dlaczego nieustannie to powtarzam?

Ponieważ to zrozumienie dało mi niesamowitą wolność. I nie tylko zrozumienie na poziomie idei, konceptu w głowie, ale dokładne i głębokie rozpoznanie tego w sobie.
Jak tego dokonałam? Poprzez obserwację myśli, kwestionowanie ich, pozwalanie na nie, jednak nie dawanie im wiary, wejście głęboko w ciało bolesne i cień/ mrok/ nieświadomość. Czyli wszystko to do czego nie chciałam się przyznać, we wszystko to od czego uciekałam, we wszystko to co chciałam w sobie zmienić i to, czego czuć nie chciałam.

Wymagało to ode mnie uważności, by za długo tam nie ugrzęznąć, nie dorabiać historii (chociaż różnie to bywało, jednak nawet jeśli ową historię dorabiałam, to byłam dla siebie w tym łagodna). Wymagało to również ode mnie odwagi, by pozwolić sobie czuć dokładnie to co czułam, nie uciekając, stając z tym twarzą w twarz, czując wszystko co czute być pragnęło.

Tak naprawdę, tak dokładnie nie wiem co się zadziało. Wiem, że to nie ja (i ja zarazem), nie ten człowiek z blokadami, ograniczeniami i filtrami, a ta nieskończona obecność we mnie to wszystko uczyniła. Zobaczyłam jak napełnia mnie po brzegi. Zobaczyłam jak wszystko jest właściwe i na swoim miejscu. Zobaczyłam jak pozwolenie by rzeczywistość tej chwili była taka jak chce być- robi we mnie ogromną przestrzeń. Zobaczyłam tam również, że te emocje zawierają się we mnie ale nie są mną w całości. One się zmieniają, znikają i pojawiają się- a ja poprzez ignorowanie i uciekanie od tego co czuję- blokuję je w sobie na długo, poniekąd przedłużam ich istnienie.

Jesteśmy również ludźmi. Zawsze zachowujemy się najlepiej jak umiemy na dany moment, ze świadomością jaką przejawiamy w danej chwili. Gdybyśmy mieli inne rozpoznanie, zachowalibysmy się inaczej. Dlatego nie ma sensu wracanie do tego co było, odtwarzanie tego przez coraz bardziej zniekształcone filtry pamięci, życie w przeszłości.

Odetnij to wszystko już dziś. Uznaj, że jesteś doskonałym mistrzem swojego życia, dzieckiem Boga, lub samym Bogiem przejawionym w człowieku. Rozpoznaj, że wszystko co się wydarzyło było Ci potrzebne byś dziś mógł być tu gdzie jesteś i rozpoznawać swoją niewinność, doskonałość i piękno. Podziekuj historiom które doprowadziły Cię do tego miejsca. Niech się w Tobie zakończą. Dokonaj wyboru by od dziś kierować uwagę w budowanie siebie na nowo. Rozpoznaj siłę i moc która jest z Tobą zawsze. Która jest Tobą. Idź dalej w życie w poczuciu że jesteś i zawsze byłeś właściwy. Jesteś i zawsze byłeś wolny i dokonały dokadnie taki jaki jesteś. Podważ każdą myśl, która mówi Ci inaczej. Podziekuj jej za informację o tym, gdzie jeszcze nie ukochałeś siebie i wybierz by wlać tam Miłość i Zrozumienie. Pozwól sobie czuć to co czujesz. Nie musisz być bardziej jakiś (oświecony, święty, spokojny). Nie musisz być jakiś. Już jesteś i zawsze byłeś tym, kogo szukasz. Już jesteś tym czego szukasz. To już jest, nie uwierz myślom które być może temu zaprzeczają. Pozwól sobie.

Aiyana ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s