9 Rytów Munay Ki

Ryty Munay Ki są piękną szamańską praktyką, która jest używana od wieków, by wspomóc i uzdrowić siebie, czy też innych. Obrzędy te transformują i aktualizują świetlne pole energetyczne.
To swoistego rodzaju transmisje energetyczne, które są w stanie uzdrowić rany przeszłości i genetycznie wgrane programy, czy odziedziczone wierzenia. Zmieniają one DNA, pozwalając Ci wzrastać w nowym ciele, które w inny sposób odpowiada na takie uwarunkowania, jak: starzenie się, zdrowienie, czy umieranie.

Obrzędy Munay Ki zostały przedstawione na zachodzie przed dr. Alverto Villodo, antropologa medycznego, który współpracował w tamtym czasie z najwspanialszymi szamanami Amazonii i Andów.

W esencji, Obrzędy Munay Ki odnoszą się do służenia innym. Nie są nagrodą dla ego, czy szczególnym uznaniem, ani też żadnym wyróżniającym osiągnięciem. Nie czynią także nikogo lepszym, czy wyjątkowym. Wręcz przeciwnie, one czynią kogoś wyjątkowo nieistotnym, gdyż tylko z pozycji ujarzmienia ego, możemy naprawdę pomóc sobie i innym.

Obrzędy Munay Ki zasiewają ziarna głębokiej wiedzy w ciele świetlistym. Każda osoba, która je przyjmuje jest odpowiedzialna za podlewanie ich i dbanie o nie w taki sposób, by wzrastały i rozkwitały w pełnym blasku.

Jest to swoistego rodzaju przeniesienie potencjału, należy więc otworzyć się na przepływ i to, co przynosi życie.

Obrzędy łączą Cię ze starożytną wiedzą i mocą. Pozwalają rozbłysnąć pełną barwą Twego wewnętrznego Światła. Łączą bezpośrednio z Gwiazdami. Otwierają drzwi pomiędzy światami i wymiarami. Pokazują, jak spojrzeć szerzej, w jaki sposób eksplorować ludzkie zdolności i dary.

„Munay-Ki składa się z 9 tajemnych rytów przejścia szamanów narodu Q’ero. Q’ero są spadkobiercami plemienia Inków, rodowitych mieszkańców świętych gór Andów w Peru. „Munay Ki” w języku Quechua znaczy „kocham Cię”.

Munay-Ki do zachodniej cywilizacji przywiózł Dr Alberto Villoldo, lekarz i antropolog, który spędził tam ponad 25 lat z szamanami i uzdrowicielami, zwanymi Laika. Do tej pory dostęp do Munay-ki mieli jedynie rdzenni szamani obu Ameryk, „ci co trzymają najwyższą wiedzę”.

Aby otrzymać te święte inicjacje, należało spędzić wiele lat na sekretnych studiach i odosobnieniach przed i pomiędzy każdym rytem.

Jako, że jesteśmy w krytycznej chwili w historii ludzkości zdaniem szamanów – Starszyzna zadecydowała teraz inaczej: ważne jest, aby te ryty dotarły do jak największej liczby osób.

Majowie, Inkowie, Hopi i wiele innych rdzennych ludów mówią o przepowiedniach podnoszenia się wibracji planety związanych z 2012 rokiem. Ten proces już ma miejsce i będzie trwał poza 2012 rok. Przepowiednie te mówią o pojawieniu się “nowego człowieka” na Ziemi, uplecionego ze światła, Świetlanej Istocie. Ten nowy człowiek jest wolny od lęków i żyje w miłującym połączeniu ze Wszystkim-Co-Jest.

Munay-ki jest nowoczesną formą przekazywania inicjacji i jest oparte na tradycyjnych obrzędach inicjacyjnych szamanów Q’ero.

Dr Alberto Villoldo pisze, że obrzędy są bardzo starą i antyczną formą – pochodzą z wielkich inicjacji z doliny Indusu , które zostały sprowadzone do Ameryki przez pierwszych szamanów – kobiety.

Obrzędy Munay-Ki mają pomóc osobie w niej uczestniczącej stać się osobą o mądrości i mocy.
Ryty Munay-Ki oczyszczając i podnosząc nasze wibracje są KODAMI AKTYWACYJNYMI dla  Świetlanej Istoty, którą się stajemy.

Buddyści zwą go Bodhisattva, istotą oświeconą działającą dla dobra wszystkich istot.

Te ryty inicjacyjne są następnym krokiem w ewolucji ludzkości.
Ich celem jest ponownie połączenie się, dostrojenie naszych ścieżek neuronowych i prawdziwa przemiana ludzkiej świadomości. Umożliwią nam powrót jako troskliwych gospodarzy tej planety i całego stworzenia.

Dzięki Munay-Ki wstępujesz na święta drogę Mądrości i Mocy. 
Żyjesz w pokoju, harmonii i całkowitej integralności.

Munay- Ki podnosi poziom wibracji, a wtedy pojawiają się Istoty Świetlane, aby Cię prowadzić.
Istoty te żyją poza linearną czasoprzestrzenią, zamieszkują świętą przestrzeń nieskończoności, wolne od uchwytu karmy i ponownego odrodzenia.

Po otrzymaniu rytów inicjacyjnych Munay-ki, Twoje czakry będą czyste. Pozyskasz także coś, co ludzie Laika nazywają „ciałem tęczowym”. 
Twoje czakry zaczną lśnić i promieniować, umożliwiając Ci uzdrowienie każdego psychicznego zanieczyszczenia i uwolnienie całej karmy, jaka jest wdrukowana w twoje świetlane pole energetyczne czy ciało świetlne.

Po otrzymaniu 9 rytów, jesteśmy proszeni o przekazywanie ich dalej.

przebudzeniebogini.blogspot.com

9 Ceremonii Munay Ki:

 1. Ryt Uzdrowiciela
  łączy z rodem świetlistych istot, przebudza uzdrowiciela w Tobie
 2. Ryt Mocy
  5 świetlnych pasów, utkanych z świetlistego pola energetycznego dla niezbędnej ochrony
 3. Ryt Harmonii
  przekazywanie 7 archetypów do czakr, co pomaga spalić szlam psychiczny, który się w nich gromadzi, dzięki czemu mogą one świecić oryginalnym światłem, gdy osiągasz tzw. ciało tęczowe
 4. Ryt Widzącego
  w mózgu instalowane są dodatkowe ścieżki światła, które łączą korę wzrokową z trzecim okiem i czakrą serca, co budzi zdolność postrzegania niewidzialnego świata energii i ducha
 5. Ryt Mistrza
  łączy z linią mistrzów uzdrowicieli z przeszłości i przyszłości, oraz pomaga uzdrowić wewnętrzną kobiecość, wyjść poza strach i praktykować pokój
 6. Ryt Mądrości
  łączy z linią świetlistych istot z przeszłości i przyszłości i pomaga w uzdrowieniu wewnętrznej męskości, wyjściu poza czas i pozwala posmakować nieskończoności
 7. Ryt Ziemi
  łączy z linią archaniołów, którzy są strażnikami naszej galaktyki i uczy widzieć, a także zaistnieć temu, co wyśnione
 8. Ryt Gwiezdny
  zakotwicza w bezpiecznej przestrzeni w czasie wielkich zmian i pozwala ciału ewoluować w ciało świetliste
 9. Ryt Kreatora
  budzi światło Stwórcy i daje poczucie zjednoczenia z całym stworzeniem, od najmniejszego ziarna piasku do największej gromady galaktyk we wszechświecie

Zapraszam na inicjację 9 Rytów Munay Ki: KLIK
(Paula)

Namaste ❤