Częstotliwość Absolutu

Kiedy idzesz przez życiowe doświadczenia, często plączesz się w różnych sytuacjach. Pozytywne (w naszym odczuciu), czy negatywne, może nawet przytłaczające. Często w takich chwilach nie dostrzegasz tego, że Twoja świadomość staje się jakby zamglona…
Nawet szczęście– jedno z najwyższych wibracyjnie uczuć, może wpłynąć na Twoją świadomość tak bardzo, że staniesz się np. samolubny. Może też stworzyć lęk, czy niepokój przed jego utratą. Jeśli tak się dzieje, oznacza to, że szczeście to było powierzchowne, płytkie. Ponieważ prawdziwe szczęście jest definiowane i prowadzone poprzez cel i mądrość.
I wiele razy podczas życia, czując potrzebę odczuwania tych pięknych stanów, jak miłość i akceptacja, zaśmiecasz je fałszywymi intencjami, czy szukasz ich nie tam gdzie byłoby to najbardziej efektywne. WEWNĄTRZ.

Zamglona świadomość, prowadzi do uśpionej świadomości.
Kiedy to się dzieje, stajesz się nieobecny dla chwili TERAZ i prawdziwa radość życia znika. Możesz jednak to zmienić i to trwale, jednak jedynie poprzez samą świadomość.
Świadomość jest tym co Cię definiuje i sprawia że pozostajesz obudzony. Warto uziemiać tą świadomość w każdej chwili.
Kiedy świadomość jest obudzona, jest w stanie obserwować światło, a kiedy decydujesz sie podążać w jego stronę, wtedy masz ogromną szansę, by sięgnąć oświecenia i głębiej, aż do nieskończoności.

Wszyscy doświadczamy momentów oświecenia. Za każdym razem, gdy świadomość wznosi się ponad wszystkie warunki i czynniki. Za każdym razem widzisz Światło, za każdym razem idziesz w jego stronę i się nim stajesz. Rozszerzając ten koncept możesz dojść do pełnego oświecenia, do tzw. Oświeconej Świadomości.
Zwykle na duchowej drodze, w ten czy inny sposób, ofiarowujesz światu Energię Uzdrowienia i Przebudzenia. Idziesz za technikami i narzędziami, jednak Światło Kreacji nigdy nie może zostać ujęte w nic konkretnego. I nadchodzi czas, kiedy wszelkie narzędzia wydają się nie być wystaczające. Szukasz więcej, czegoś innego, czegoś co da spełnienie i zakończy zmianę. Szukasz wzrostu. Szukasz egzystencji w czystości i prawdzie. Szukasz darów Duszy. I kiedy w pełni decydujesz się na zmianę, na najgłębszym poziomie swojego bytu, to ona przychodzi.

Bez względu na to jak dużo boskiego prowadzenia otrzymujesz i ile darów Twoja Dusza przyniosła na Ziemię, nic się nie zadzieje jeśli nie podejmiesz działania w zgodzie z tym, co sobie uświadomiłeś. Jeśli nie wybierzesz drogi ku ośweceniu, nic się więcej nie wydarzy. Wybór jest tym, co budzi świadomość.
A światło można zonaczyć w każdym aspekcie i na każdym poziomie życia. Wypierając tą część z siebie, wypierasz część życia. Wybór uziemia wszystkie oczekiwania, tak by prawda mogła wyjść na powierzchnię.

Dostrojenie do Energii Absolutu obudzi Twoją świadomość do całości Twojego istnienia, zbalansuje i przywróci to, co jest potrzebne do pełnego rozbłysku Wewnętrznego Światła. Tak, by znów stać się pełnią siebie i zdecydować czego chcesz. By stać się świadomym i uważnym na całą egzystencję, na to co pozwala Ci poruszać się naprzód i ewoluować w życiu. By wzrosnąć do tego, co pragniesz osiągnąć. Wszystko jest w Tobie, a Boskie Energie jedynie pomagają Ci to odkryć we wspaniały i magiczny sposób.

Częstotliwości Absolutu, to szereg sesji transformujących (oczyszczających, dostrajających i integrujących), które pozwalają na:

 1. Wyrównanie energii egzystencji
 2. Zestrojenie Duszy i Świadomości
 3. Zespolenie Ciała Energetycznego z Ciałem Fizycznym
 4. Oczyszczanie i przywrócenie rdzennego kanału
 5. Oczyszczenie i przywrócenie Duszy
 6. Boskie Energie i Skok Kwantowy
 7. Dostrojenie do energii Boskiej Miłości
 8. Dostrojenie do Energii Wszechświata
 9. Dostrojenie do Energii Kwantowych
 10. Dostrojenie do Energii 4,5,6,7 Wymiaru
 11. Oczyszczenie i przywrócenie Kanałów i Centrów Energetycznych
 12. Oczyszczenie i przywrócenie Świadomości
 13. Zespolenie wszystkich ciał subtelnych i ochrona
 14. Dostrfojenie do Świętej Wiedzy w Twoim Rdzeniu
 15. Drugi Skok Kwantowy
 16. Dostrojenie do Energii Multiwersu
 17. Dostrojenie do Energii 8,9,10,11, 12 Wymiaru
 18. Dostrojenie do Ja w rdzeniu
 19. Dostrojenie do Boskiego Śladu w Rdzeniu
 20. Rozpalenie Wiecznego Płomienia
 21. Ustalanie stałego dostrojenia
 22. Lokalizowanie pochodzenia Duszy

Zapraszam na sesję z Energią Absolutu: KLIK
(Paula)

Namaste ❤