Karty transformacji

Kartami zajmuje się głównie Agata, jednak również Ludmiła posługuje się kartami, dla zgłębienia procesów psychologiczno- emocjonalnych. Kilka słów o tych kartach, na wstępie:

„Karty Wewnętrznego Ropoznania” to niecodzienna książka sprzedawana wraz z zestawem kart, którą określić można jako połączenie psychologicznej analizy z interaktywnym charakterem tarota (…) Prawdziwa wartość tej pozycji leży jednak na zgoła innym polu, jakim jest duchowość i rozwój osobisty.
Autor książki, Chuck Spezzano to doktor psychologii, który od kilkudziesięciu lat prowadzi warsztaty, skierowane nie tylko do każdego, kto pragnie wkroczyć na ścieżkę prowadzącą do samodzielnego uzdrowienia, ale także do terapeutów pomagającym innym osobom. Jego ambicją jest stosowanie w tym celu innowacyjnych metod, które sam określa jako jednocześnie doniosłe, kreatywne i efektywne. Wraz z żoną Lency założył Psychologię Wizji (ang. Psychology of Vision) – społeczność i uzdrawiający model czerpiący z dokonań psychologii transpersonalnej, opierający się na niedenominacyjnej duchowości, nawiązywaniu więzi, wzajemnej pomocy, ewolucji i wzrastaniu w radości, wdzięczności i miłości.
Talia „Kart Wewnętrznego Rozpoznania”, wraz z obszernym podręcznikiem, może pomóc w takich duchowych wyzwaniach, jak: poszerzenie samoświadomości, określenie osobistych celów i identyfikacja wewnętrznych pragnień (…) „Karty Wewnętrznego Rozpoznania” oferują nie tylko inspirację, ale także praktyczne wskazówki, jak zmienić swoje życie na lepsze i w pełni wykorzystać swój potencjał. Pracując z kartami można otrzymać zarówno szybkie odpowiedzi na codzienne pytania, jak i zaplanować długoterminowe rozwiązania złożonych problemów. „Karty Wewnętrznego Rozpoznania” mogą być nieocenioną asystą w rozwiązaniu wątpliwości dotyczących wszelkich obszarów życia: bardziej przyziemnych takich jak rodzina czy praca, a nawet tak skomplikowanych jak cel czy sens egzystencji.

tantis.pl


A tutaj to, czym zajmuje się Agata:

Nawiązując do zasady jak w środku tak i na zewnątrz możesz zawsze, jeśli chcesz, zmienić swoje życie. To zależy od tego czy Ty chcesz wprowadzić zmiany czy nie. Karty pokazują nam nasz wewnętrzny świat. Dając zrozumienie nas samych i otaczającego nas świata .
Czytanie z kart Tarota jest narzędziem pracy z naszą podświadomością. Karty pokazują nam prawdę o nas samych, o świecie w którym żyjemy i naszej relacji do niego.

Moją interpretacja kart oraz niezastąpiona pomoc Aniołów może wspomóc Twoje doświadczenie życia, pokazać jakie szanse pojawiają się przed Tobą lub ostrzec Cię przed popełnieniem błędu.
Jak przygotować się do czytania z kart Tarota ?
Najważniejszym czynnikiem, który wpływa na jakość czytania są odpowiednio zadane pytania, oraz całkowita szczerość osoby pytającej. Karty Tarota bazują na prawdzie w miejscu w jakim dokładnie teraz jesteś. Dlatego ważne jest aby być szczerym na temat swojej sytuacji. Nawet małe kłamstwo może całkowicie przekreślić ważność całej wróżby. Bardzo istotnym aspektem jest też twoje podejście do czytania oraz samych kart, intencji z jaką wychodzisz.


Wiadome jest, że Tarota możesz zapytać o wszystkie dziedziny życia, szukając w jego rozkładzie możliwości odpowiedzi na rozwiązania rozmaitych problemów.
Nie należy jednak traktować Tarota jako wyroczni, ale jako drogowskaz do odnalezienia właściwego rozwiązania.

PYTANIA DO TAROTA
* Właściwie sformułowane pytania powinny zaczynać się od słów  co ?  i jak ?
*Pytania powinny być dość konkretne aby uzyskać jak najdokładniejsza odpowiedź 
*Pytania nie powinny mieć zamkniętej formy, odpowiedź na nie nie powinna zamykać się jedynie na tak lub nie.
*Nie powinno się pytać o coś co jest nasza osobista decyzja. Choć TAROT ma być wskazówka nie może podejmować za nas wyborów.
*Nie powinniśmy poruszać tematu śmierci, czy przyszłości nienarodzonego jeszcze dziecka.
*Nie powinniśmy poruszać tematu osób trzecich bazujących na ciekawości, nawet jeśli nie mamy złych zamiarów i chcemy tylko zapytać . Czy my sami chcielibyśmy aby ktoś miał nieograniczony wgląd w nasze prywatne życie?
*Aby tarot odpowiedział coś o drogiej osobie musimy mieć na to jej zgodę. Uszanowanie życia, prywatności oraz wolnej woli drugiego człowieka, oraz tego, że tarot daje indywidualne wskazówki .

Kolejną rzeczą jest to, że TAROT nie odpowie kilkakrotnie na to samo pytanie np. gdy odpowiedź jaka otrzymaliśmy nie do końca jest dla nas satysfakcjonująca. Odpowiedź która dostajemy za pierwszym razem jest tą, którą powinniśmy wziąć pod uwagę. Na kolejne czytanie powinniśmy poczekać co najmniej 4 tygodnie jeśli w danej sprawie coś się zmieni , możemy skonsultować się z osobą wykonującą odczyt, aby tarot pokazał nam nowy obraz sytuacji.

Głęboko wierzę, że każdy dostaje dokładnie takie odpowiedzi jakich potrzebuje, a nie takie jakich oczekuje. Dlatego do spotkania z kartami należy uwolnić się od oczekiwań, oraz chęci potwierdzenia własnych racji na temat sytuacji w naszym życiu.
Nie rozkładam kart dzieciom, ani osobom niepełnoletnim, ponieważ ich przyszłość dopiero się kształtuje i nie podejmują w pełni świadomych samodzielnych decyzji.
Kobietom w ciąży również, gdyż energia mamy łączy się z energią dziecka i czytanie takie nie byłoby w pełni klarowne.

Przed czytaniem 
* Znajdź spokojne miejsce w którym nikt nie będzie ci przeszkadzać 
* Skup się na sytuacji która wymaga rozwiązania 
* Napisz pytania 
* Pozbądź się oczekiwań !

Czytania ogólne :


*30 minutowe czytanie ogólne przy użyciu kart Tarota oraz Anielskich, korzystając z jasnoczucia oraz jasnowiedzenia a także zczytywania wiadomości z Pola.
Zajmuję się najważniejszymi aspektami twojego życia skupiając się na konkretnej dziedzinie twojego wyboru.

*60 minutowe czytanie przy użyciu kart Tarota oraz Anielskich korzystając z jasnoczucia oraz jasnowiedzenia, a także zczytywania wiadomości z Pola.
Zajmuję się najważniejszymi aspektami twojego życia skupiając uwagę na pracy /karierze, miłości /partnerstwie.

*60 minutowe czytanie Karty Tarota, Anielskie plus Kroniki Akaszy. Czytanie Duszy korzystając z jasnoczucia, jasnowiedzenia, połączenia z Kronikami Akaszy.
Zajmujemy się najważniejszymi aspektami twojego życia skupiając uwagę na pracy/karierze, miłości /związkach. Mamy dostęp do informacji z poprzednich wcieleń, karmicznych przyczyn, związków oraz jak możesz wspomóc siebie na swojej drodze życia. Mamy wgląd w twoją przyszłość, twoją misje życiową, drogę jaką podążasz oraz blokady jakich doświadczasz i jak możesz je przepracować, usunąć, poprawić abyś w harmonii dążył w swym duchowym wzroście.

Czytania Bliźniaczych Płomieni i Bratnich dusz
*60 minutowe czytanie przy użyciu kart Tarota oraz Anielskich korzystając z jasnoczucia jasnowiedzenia oraz połączenia z Kronikami Akaszy. Odkrywamy prawdę na temat Bliźniaczego Płomienia, Bratniej Duszy, jaka dynamika jest między wami w tym momencie, jak możecie wspomóc siebie w dalszym wzroście, jak możesz uporać się z blokadami, lekcjami w tej relacji. Oraz jak najlepiej wesprzeć siebie podczas całego procesu .

 Czytania odbywają się przez Skype Facebook Whatsapp lub telefonicznie.


Agata, Ludmiła.