Karty tarota i anielskie

Nawiązując do zasady jak w środku tak i na zewnątrz możesz zawsze, jeśli chcesz, zmienić swoje życie. To zależy od tego czy Ty chcesz wprowadzić zmiany czy nie. Karty pokazują nam nasz wewnętrzny świat. Dając zrozumienie nas samych i otaczającego nas świata .
Czytanie z kart Tarota jest narzędziem pracy z naszą podświadomością. Karty pokazują nam prawdę o nas samych, o świecie w którym żyjemy i naszej relacji do niego.

Moją interpretacja kart oraz niezastąpiona pomoc Aniołów może wspomóc Twoje doświadczenie życia, pokazać jakie szanse pojawiają się przed Tobą lub ostrzec Cię przed popełnieniem błędu.
Jak przygotować się do czytania z kart Tarota ?
Najważniejszym czynnikiem, który wpływa na jakość czytania są odpowiednio zadane pytania, oraz całkowita szczerość osoby pytającej. Karty Tarota bazują na prawdzie w miejscu w jakim dokładnie teraz jesteś. Dlatego ważne jest aby być szczerym na temat swojej sytuacji. Nawet małe kłamstwo może całkowicie przekreślić ważność całej wróżby. Bardzo istotnym aspektem jest też twoje podejście do czytania oraz samych kart, intencji z jaką wychodzisz.


Wiadome jest, że Tarota możesz zapytać o wszystkie dziedziny życia, szukając w jego rozkładzie możliwości odpowiedzi na rozwiązania rozmaitych problemów.
Nie należy jednak traktować Tarota jako wyroczni, ale jako drogowskaz do odnalezienia właściwego rozwiązania.

PYTANIA DO TAROTA
* Właściwie sformułowane pytania powinny zaczynać się od słów  co ?  i jak ?
*Pytania powinny być dość konkretne aby uzyskać jak najdokładniejsza odpowiedź 
*Pytania nie powinny mieć zamkniętej formy, odpowiedź na nie nie powinna zamykać się jedynie na tak lub nie.
*Nie powinno się pytać o coś co jest nasza osobista decyzja. Choć TAROT ma być wskazówka nie może podejmować za nas wyborów.
*Nie powinniśmy poruszać tematu śmierci, czy przyszłości nienarodzonego jeszcze dziecka.
*Nie powinniśmy poruszać tematu osób trzecich bazujących na ciekawości, nawet jeśli nie mamy złych zamiarów i chcemy tylko zapytać . Czy my sami chcielibyśmy aby ktoś miał nieograniczony wgląd w nasze prywatne życie?
*Aby tarot odpowiedział coś o drogiej osobie musimy mieć na to jej zgodę. Uszanowanie życia, prywatności oraz wolnej woli drugiego człowieka, oraz tego, że tarot daje indywidualne wskazówki .

Kolejną rzeczą jest to, że TAROT nie odpowie kilkakrotnie na to samo pytanie np. gdy odpowiedź jaka otrzymaliśmy nie do końca jest dla nas satysfakcjonująca. Odpowiedź która dostajemy za pierwszym razem jest tą, którą powinniśmy wziąć pod uwagę. Na kolejne czytanie powinniśmy poczekać co najmniej 4 tygodnie jeśli w danej sprawie coś się zmieni , możemy skonsultować się z osobą wykonującą odczyt, aby tarot pokazał nam nowy obraz sytuacji.

Głęboko wierzę, że każdy dostaje dokładnie takie odpowiedzi jakich potrzebuje, a nie takie jakich oczekuje. Dlatego do spotkania z kartami należy uwolnić się od oczekiwań, oraz chęci potwierdzenia własnych racji na temat sytuacji w naszym życiu.
Nie rozkładam kart dzieciom, ani osobom niepełnoletnim, ponieważ ich przyszłość dopiero się kształtuje i nie podejmują w pełni świadomych samodzielnych decyzji.
Kobietom w ciąży również, gdyż energia mamy łączy się z energią dziecka i czytanie takie nie byłoby w pełni klarowne.

Przed czytaniem 
* Znajdź spokojne miejsce w którym nikt nie będzie ci przeszkadzać 
* Skup się na sytuacji która wymaga rozwiązania 

* Napisz pytania 
* Pozbądź się oczekiwań !

 Czytania odbywają się przez Skype Facebook Whatsapp lub telefonicznie.

Zapraszam na odczyt z Kart Tarota i Anielskich: KLIK
(Agata)

Namaste ❤