Progresywna praca w polu energoinformacyjnym

Na początku warto nadmienić że istnieje coś co można nazwać polem energoinformacyjnym. Jest to obszar, po którym rozprzestrzeniają się różnego rodzaju formy energii emitowane przez istotę, oraz widać w nim wszystkie zastygłe energie które przestały płynąć. W polu jest też zawarta każda informacja z poprzedniego życia oraz ścieżka jaka sobie obraliśmy na dane wcielenie, choć czasem potrafi ona się zmienić. Łącząc się na którymś z poziomów z drugą istotą może nastąpić wymiana energionformacji między jednym a drugim polem.

Twoje materialne ciało tworzy najcięższa forma energii i również zaliczamy je do Twojego pola, tak jak szereg innych bardziej subtelnych ciał. Ciało tworzą tkanki, a je tworzą skupiska komórek. W komórkach zapisane są różnego rodzaju energoinformacje (na przykład emocje i przekonania) i to właśnie z nimi będziemy pracować. Uwalniamy podczas sesji zamrożoną w ciele energię, na przykład traumę z dzieciństwa, której nie pozwoliliśmy sobie odczuć, bo w tamtej chwili była ona dla nas zbyt trudna. Przykładem takiego mechanizmu jest dziecięce zamrażanie emocji gniewu, bo rodzic mógłby odrzucić dziecko, a co za tym idzie, wystawiłoby się ono na niebezpieczeństwo śmierci, gdyż nie jest jeszcze od rodzica niezależne.

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem”

Carl Gustav Jung

Na czym tak dokładnie polega ta forma terapii?

Osoba przychodzi do terapeuty z jakimś tematem i patrzymy skąd pochodzi ta emocja/energia, gdzie się zamroziła, z czym jest związana, z czym jest połączona. I poprzez kierowanie naszej uwagi na konkretne warstwy energoinformacyjne danej osoby rozpuszczamy wspólnie energię, która jest zawarta w ciele fizycznym lub w którymś z ciał subtelnych.

Przy tej formie pracy nie jest potrzebne przebywanie przy tej osobie fizycznie blisko, gdyż dla energii nie ma czegoś takiego jak odległość. Cały proces odbywa się wprost proporcjonalnie do gotowości przepracowania danego tematu ponieważ terapeuta stara się nie wykonywać całej pracy za żadną z osób tylko pomagać w całym procesie przeprowadzając daną osobę warstwa po warstwie. Jeśli zachodzi taka potrzeba przepuszcza daną energie przez swoje pole, aby wesprzeć cały proces wiedząc jak trudne potrafią być niektóre tematy, mając przy tym świadomość ze dany człowiek pracując z nim w ten sposób, uczy się pracować sam ze sobą do takiego momentu aż terapeuta przestaje być mu potrzebny.

Zapraszam na sesję Progresywnej Pracy w Polu Energoinformacyjnym: KLIK
(Mila)

Namaste ❤