Psychoterapia w polu serca

Psychoterapia w polu serca jest według mnie, najbardziej efektywną formą terapii, ponieważ odbywa się w najsilniejszym polu naszej istoty. To w polu serca zadziewają się cuda.

Klasyczne pojęcie psychoterapii to nic innego jak pomoc drugiej osobie rozmową. Lecz to co oferuję to nie jest tylko rozmowa. W większości czasu nie będziesz słyszał porad ani wytycznych. Sam musisz chcieć dotknąć w sobie tego co jest według Ciebie mroczne i brudne, a ja wysłucham Cię w bezpiecznej przestrzeni pola serca w zrozumieniu i empatii.

Jestem w stanie zaoferować Ci bezpieczne miejsce, w którym w komfortowy sposób będziesz mógł otworzyć siebie na siebie samego, a ja będę Cię wspierać. Pozwoli to nawiązać Twoją relację z Tobą a poprzez to być relacji z drugim człowiekiem.
Zobaczysz też schematy i powtarzalności w Tobie oraz przekonania, które Ciebie ograniczają i dzięki temu zaczniesz rozumieć siebie i sposób w jaki działasz. Pozwoli to Tobie zmienić automatyzmy, którymi się kierujesz, dzięki czemu zyskasz samoświadomość oraz nauczysz się być dla siebie samego wsparciem. Nauczysz się też przyjmować siebie takiego jakim jesteś.

Podczas rozmowy otwierasz się coraz bardziej na siebie i na to co jest w Tobie. Zaczynasz dorastać do samodzielnego stanięcia na własnych nogach. Kiedy się zachwiejesz ja Ciebie podtrzymam, lecz to Twoim zadaniem jest stać się w pełni samodzielną, świadomą swoich emocji istotą, która zna swoje deficyty i potrafi sama je w sobie zaleczyć. Zaufasz w pełni sobie samemu, wiedząc że potrafisz i chcesz wziąć życie w swoje ręce.
Przyjrzymy się razem twoim relacjom z rodziną, kobietami i mężczyznami oraz przytulimy do serca małe skrzywdzone dziecko, które było do tej pory niezauważane. Damy mu przestrzeń do tego by siebie wyraziło, swoje emocje, ból, zranienia, strach.


„(…) nie ma potrzeby spoglądania na podświadomość jako na przerażającą, superpotężną, freudowską fontannę destrukcyjnej „wiedzy”. Jest ona tak naprawdę bazą przechowywanych programów, której funkcja jest ściśle związana z odczytywaniem sygnałów środowiskowych i reagowaniem według trwale wpisanych programów behawioralnych, bez żadnych pytań i bez żadnych osądów. Umysł podświadomy jest programowalnym „twardym dyskiem”, na którym zapisywane są doświadczenia naszego życia.”

Bruce Lipton

Zapraszam na sesję Psychoteapii w Polu Serca: KLIK
(Mila)

Namaste ❤