Wewnętrzna Integracja/ Soul Body Fusion®

Parę słów wstępu od Aiyany: W Soul Body Fusion, bazując na moim osobistym doświadczeniu, tak naprawdę chodzi tu o Świadomość, Obecność i Przytomność. O proces, w którym terapeuta jest świadkiem- w cichej Obecności- obserwującym drugą osobę- wchodzącą w samoświadomość i zapraszającą ową świadomość siebie do swojego doświadczenia. Poprzez PRZYZWOLENIE- odsuwane są (czasami w dużym stopniu, czasami w mniejszym) zasłony i przysłony okalające Stan Naturalny, który jest cały czas… JEST… i tego właśnie można w tym procesie doświadczyć.

Tutaj tradycyjny opis metody:

Fuzja ciała i Duszy.
SBF® jest to prosty, szybki i bezpieczny proces, który możesz przeprowadzić na sobie i innych. Dotyczy on połączenia ciała z Duszą, w celu integracji i synchronizacji, co przynosi niesamowite transformacje i „uzdrowienia”, otwiera na obfitość i wszelkie błogosławieństwa Wszechświata.

Soul Body Fusion® to sposób na to, by permanentnie sprowadzić więcej Ducha, Duszy (Świadomości/ Obecności/ Przytomności), najwyższych frekwencji/ wibracji do ciała i zespolić je razem.

Dzięki temu w swoim ciele i na planecie możemy:

  • poczuć się bardziej jak „w domu”
  • być w pełni obecni i uziemieni
  • ucieleśnić więcej pełni i boskości
  • doświadczyć więcej radości, zachwytu i jasności
  • być uważnymi i skupionymi na życiu
  • znacznie wzrosnąć duchowo (być bardziej samoświadomymi)
  • „uzdrowić się” na planie duchowym, mentalnym, emocjonalnym i fizycznym

Soul Body Fusion©- jak to działa?

SBF® działa poprzez intencję i przyzwolenie.

Zapraszasz Duszę, by w większym stopniu zeszła do Twojego ciała i pozwalasz Jej na to, otwierając się na Jej obecność.
Kiedy to się dzieje, skupiasz się i doświadczasz energii- wrażeń i bodźców, które pojawiają się w Twoim ciele.

Ważne jest, by przyjąć Duszę do ciała, a nie na odwrót.

Nie udajesz się „na zewnątrz” siebie, by dosięgnąć wysokich energii, a w zamian zapraszasz wysokie energie, by zeszły do Ciebie i połączyły się głęboko z Twoim ciałem.
Pozwalasz energii wpływać przez około 10 minut (lub dłużej, zależnie od procesu i podpowiedzi intuicji- w pewnej chwili po prostu odczuwasz, że działanie jest zakończone). Kolejnym krokiem jest krótka przerwa, która jest potrzebna ze względu na oczyszczenie i ułożenie, a następnie kolejne 10 minut procesu.
Cały proces przeprowadza się podczas trzech sesji, w pewnych odstępach czasu.

Sesji często towarzyszą wrażenia energetyczne, doświadczenia ulgi emocjonalnej, lub reakcje fizyczne. Może również pojawić się śmiech, lub łzy. Jest to całkowicie naturalne i mile widziane. Jest to dokładnie tym, czego potrzebujesz. Wszystko dzieje się dla Ciebie, dla Twojego dobra i jest kontrolowane i kierowane przez Duszę, która daje Ci najlepsze i najpełniejsze doświadczenie, jakie jest możliwe w tym momencie.

Sesje SBF® są bardzo odżywczym, odświeżającym i wygodnym doświadczeniem. Ludzie, którzy ich doświadczyli, opisują je jako: „fale radości”, „energetyczny masaż” nagłą jasność i klarowność, zwolnienie stresu, poczucie wewnętrznego spokoju itp.

Za pierwszym razem zalecane są trzy sesje w jednym ciągu księżycowym (28 dni), powinny być one przeprowadzone przez tą samą osobę, kolejne sesje nie są już wymagane, choć kiedy i jeśli poczujesz, możesz zawsze się zgłosić na pojedyńczą sesję, lub wykonać ją samodzielnie (będziesz potrafił).

„Twoja Dusza jest Twoim połączeniem z bogactwem i mocą Uniwersalnego Źródła. Kiedy ciało i Dusza nie są w równowadze, nie jesteś w stanie być boskim człowiekiem, jakim przeznaczone jest Ci być. Wielu z nas jest ze sobą w sprzeczności, potyka się bez pełnej mocy i obecności naszego Ducha. Życiowe traumy, nadużycia, zawody mogą spowodować, że częstotliwości energetyczne ciała i Duszy nie są zsynchronizowane. Soul Body Fusion® jest prostym, bezpiecznym i szybkim procesem (…) który wyrównuje ciało na poziomie komórkowym- z najwyższym możliwym światłem, jakie jest w stanie pomieścić. Zmiany, które następnują podczas tego działania są stałe i nieskończone. Wyobraź sobie, jakie uczucie przyniesie pełne ucieleśnienie swojego potężnego Ducha… brakujący element zdrowia i dobrego samopoczucia…”

( Jonette Crowley- twórca metody)

Ludmiła, Aiyana, Rafał.