Wewnętrzna Integracja/ Soul Body Fusion®

Parę słów wstępu od Aiyany: Kiedy spotkałam się z Soul Body Fusion, miałam do tego procesu zupełnie inne podejście niż obecnie. Dlaczego? Tak jak teraz na to patrzę, byłam w głębi zaślepiona (uśpiona) procesami umysłu, absolutnie nie zdając sobie z tego sprawy. Normalna rzecz 😉 Wówczas wydawało mi się, że posiadam odrębną od całości cząstkę, która to się „przebudza”. Dziś czuję to nieco inaczej, dlatego też wiele technik odpadło. Ta jednak została, gdyż gdy na nią patrzę, widzę, że tak naprawdę chodzi tu o Świadomość, Obecność i Przytomność. O proces, w którym jestem świadkiem- w cichej Obecności- obserwującym drugą osobę- wchodzącą w samoświadomość i zapraszającą ową świadomość siebie do swojego doświadczenia. Poprzez wolę i intencję- odsuwane są (czasami w dużym stopniu, czasami w mniejszym) zasłony i przysłony okalające Stan Naturalny, który jest cały czas… JEST… i tego właśnie można w tym procesie doświadczyć.

Tutaj tradycyjny opis metody:

Fuzja ciała i Duszy.
SBF® jest to prosty, szybki i bezpieczny proces, który możesz przeprowadzić na sobie i innych. Dotyczy on połączenia ciała z Duszą, w celu integracji i synchronizacji, co przynosi niesamowite transformacje i „uzdrowienia”, otwiera na obfitość i wszelkie błogosławieństwa Wszechświata.

Soul Body Fusion® to sposób na to, by permanentnie sprowadzić więcej Ducha, Duszy (Świadomości/ Obecności/ Przytomności), najwyższych frekwencji/ wibracji do ciała i zespolić je razem.

Dzięki temu w swoim ciele i na planecie możemy:

  • poczuć się bardziej jak „w domu”
  • być w pełni obecni i uziemieni
  • ucieleśnić więcej pełni i boskości
  • doświadczyć więcej radości, zachwytu i jasności
  • być uważnymi i skupionymi na życiu
  • znacznie wzrosnąć duchowo (być bardziej samoświadomymi)
  • „uzdrowić się” na planie duchowym, mentalnym, emocjonalnym i fizycznym

Soul Body Fusion©- jak to działa?

SBF® działa poprzez intencję i przyzwolenie.

Zapraszasz Duszę, by w większym stopniu zeszła do Twojego ciała i pozwalasz Jej na to, otwierając się na Jej obecność.
Kiedy to się dzieje, skupiasz się i doświadczasz energii- wrażeń i bodźców, które pojawiają się w Twoim ciele.

Ważne jest, by przyjąć Duszę do ciała, a nie na odwrót.

Nie udajesz się „na zewnątrz” siebie, by dosięgnąć wysokich energii, a w zamian zapraszasz wysokie energie, by zeszły do Ciebie i połączyły się głęboko z Twoim ciałem.
Pozwalasz energii wpływać przez około 10 minut (lub dłużej, zależnie od procesu i podpowiedzi intuicji- w pewnej chwili po prostu odczuwasz, że działanie jest zakończone). Kolejnym krokiem jest krótka przerwa, która jest potrzebna ze względu na oczyszczenie i ułożenie, a następnie kolejne 10 minut procesu.
Cały proces przeprowadza się podczas trzech sesji, w pewnych odstępach czasu.

Sesji często towarzyszą wrażenia energetyczne, doświadczenia ulgi emocjonalnej, lub reakcje fizyczne. Może również pojawić się śmiech, lub łzy. Jest to całkowicie naturalne i mile widziane. Jest to dokładnie tym, czego potrzebujesz. Wszystko dzieje się dla Ciebie, dla Twojego dobra i jest kontrolowane i kierowane przez Duszę, która daje Ci najlepsze i najpełniejsze doświadczenie, jakie jest możliwe w tym momencie.

Sesje SBF® są bardzo odżywczym, odświeżającym i wygodnym doświadczeniem. Ludzie, którzy ich doświadczyli, opisują je jako: „fale radości”, „energetyczny masaż” nagłą jasność i klarowność, zwolnienie stresu, poczucie wewnętrznego spokoju itp.

Za pierwszym razem zalecane są trzy sesje w jednym ciągu księżycowym (28 dni), powinny być one przeprowadzone przez tą samą osobę, kolejne sesje nie są już wymagane, choć kiedy i jeśli poczujesz, możesz zawsze się zgłosić na pojedyńczą sesję, lub wykonać ją samodzielnie (będziesz potrafił).

„Twoja Dusza jest Twoim połączeniem z bogactwem i mocą Uniwersalnego Źródła. Kiedy ciało i Dusza nie są w równowadze, nie jesteś w stanie być boskim człowiekiem, jakim przeznaczone jest Ci być. Wielu z nas jest ze sobą w sprzeczności, potyka się bez pełnej mocy i obecności naszego Ducha. Życiowe traumy, nadużycia, zawody mogą spowodować, że częstotliwości energetyczne ciała i Duszy nie są zsynchronizowane. Soul Body Fusion® jest prostym, bezpiecznym i szybkim procesem (…) który wyrównuje ciało na poziomie komórkowym- z najwyższym możliwym światłem, jakie jest w stanie pomieścić. Zmiany, które następnują podczas tego działania są stałe i nieskończone. Wyobraź sobie, jakie uczucie przyniesie pełne ucieleśnienie swojego potężnego Ducha… brakujący element zdrowia i dobrego samopoczucia…”

( Jonette Crowley- twórca metody)

Aiyana, Ludmiła, Agata, Rafał.