Sesja czytania Kroniki Akaszy i przykładowe pytania

Kronika Akaszy jest to przestrzeń w której znajdują się (między innymi) wszystkie informacje o podróży Twojej Duszy. Zawarta jest w nich każda myśl, wola, przekonanie, doświadczenie, wspomnienie i traumy- jakie miały miejsce w tym wcieleniu, jak i tych poprzednich. Znajdują się tu również potencjały dotyczące przyszłości.

Oprócz uzyskiwania informacji, Kronika Akaszy jest niezwykle pomocna do znacznie szybszego oczyszczenia, uzdrowienia i ukierunkowania. Można tu rozwiązać powtarzający się schemat, uleczyć rany, swoje nawyki, system wierzeń (przekonania), traumy, jak i przeciąć połączenia które już Ci nie służą (i wiele, wiele więcej). Tak naprawdę możliwości Kroniki Akaszy są ogromne. Możemy uzyskać informacje na praktycznie każdy temat i zadać pytanie w każdym obszarze- pod warunkiem, że pytamy o siebie.
Najbardziej efektywne są pytania otwarte.

Warto tutaj zauważyć, że Kroniki Akaszy nie są szklaną kulą, nie przepowiadają przyszłości. Nie lubią też pytań na które odpowiedź zawęża się do „tak” lub „nie”. Odpowiedzi, które otrzymasz z Kroniki Akaszy są bardziej złożone. Poza tym Mistrzowie i Nauczyciele Kroniki Akaszy pragną umożliwić Ci podjęcie swoich własnych decyzji/ wyborów- na podstawie informacji które otrzymasz- nie jest ich celem i wolą podejmowanie decyzji za Ciebie. Twoja przyszłość jest podatna na zmiany- nie jest stała, a wpływają na nią postawy, wybory i działania, które podejmuesz w teraźniejszości. Wszystko jest tylko stanem na „teraz” i w każdej chwili jestes w stanie to zmienić.

Czytanie z Kroniki Akaszy może dotyczyć Twojego obecnego życia i skupiać się na możliwościach, które mają szansę zaistnieć w przyszłości, lub też skupiać się na doświadczeniach z przeszłości- w tym poprzednich wcieleń.

Główne obszary, które są często poruszane podczas sesji w Kronice Akaszy:

 • w jaki sposób połączyć się z Duchowym Przewodnikiem
 • jak pracować z intuicją
 • jak uwonić się od limitujących przekonań i zachowań/ schematów
 • które nawyki i schematy mają swoje źródło w poprzednich wcieleniach (dlaczego/ w jaki sposób)
 • jakie kontrakty zostały zawarte w poprzednich wcieleniach z osobami które znam w tym życiu
 • w jaki sposób uwolnić nie służące dłużej śluby i przysięgi (takie jak śluby posłuszeństwa, ubóstwa, cierpienia, kary własnej i tak dalej)
 • w jaki sposób uzdrowić stare rany i traumy

Ważna jest Twoja szczerość, otwartość i wrażliwość na to co się dzieje w Tobie i wokół Ciebie podczas czytania, a także podejście z otwartym umysłem. Zaufanie także jest wielce pomocne.

Przed sesją zalecam wyciszyć umysł, możesz odpocząć słuchając relaksującej muzyki- przynajmniej 10-15 minut (im dłużej tym lepiej), medytować, pomodlić się, poćwiczyć jogę. Warto jest też jeść zdrowe pożywienie w dniu sesji (nie jest to konieczne, ale z pewnością pomocne) i nie spożywać alkoholu.
Wszystko co oczyści Twój umysł i otworzy serce jest niesłychanie korzystne.

Pamiętaj, że nie jest wymagane od Ciebie natychmiastowe działanie ze względu na otrzymane informacje. Pozwól sobie na to, by spokojnie się zintegrowały i poukładały. Nie jest korzystne wywieranie na siebie nacisku. Pamiętaj, że to Ty kontrolujesz swoje doświadczenie życiowe, a podczas sesji zbierasz informacje, które pomogą Ci wiele zrozumieć, wspomóc, czy też sobie uświadomić, lub uzdrowić.

Przed sesją warto jest przygotować pytania, które zadasz w Kronice Akaszy. Nie mam potrzeby by je poznać przed sesją, najlepiej (w mojej praktyce) gdy zadajesz mi pytania po kolei podczas trwania sesji. (Jeśli jest to sesja e-mailowa- wyślij pytania najpóźniej 5 minut przed rozpoczęciem czytania) Jestem wówczas w stanie lepiej dostroić się do energii najlepszych informacji płynących z Kroniki Akaszy.

Pytania zadawane Kronice Akaszy powinny być jak najbardziej otwarte. Powinny raczej zachowywać formę: co, jak, w jakim celu, dlaczego, w jaki sposób- niż „czy”.
Wszystkie pytania powinny dotyczyć Ciebie osobiście, gdyż informacje w Kronice Akaszy są chronione- nikt niepowołany nie jest w stanie odczytać naszej osobistej Kroniki, a i my odbierzemy tylko takie informacje na które sami damy sobie (lub konsultantowi) przyzwolenie, lub takie które są dla nas w jakiś sposób potrzebne. Możemy przykładowo zapytać o cel naszej relacji z drugą osobą, ale nie o indywidualny cel życiowy tej osoby.
Istnieje możliwość wglądu w Kronikę Akaszy Twoich dzieci bez ich świadomej zgody, jednak tylko w przypadku gdy dzieci te są za małe, lub z jakiegoś powodu nie są w stanie takiej zgody potwierdzić (np. ciężka choroba). Jednak tutaj jest to dość subtelny obszar i nie zawsze jesteśmy w stanie uzyskać informacje- udaje się to wówczas, gdy w jakiś sposób jest to dla ich najwyższego dobra i wypływa z czystej intencji serca (nie próby kontroli, czy ciekawości). W Kronice Akaszy zamieszkują Strażnicy Kroniki Akaszy i to własnie oni czuwają nad tym jakie informacje zostają objawione i kiedy.

W swojej własnej Kronice Akaszy możesz pytać praktycznie o każdy obszar swojego życia, taki jak np. cel życiowy, karierę, zdrowie, związki, finanse, relacje. Wszystkie pytania są ważne i odpowiednie, jeśli są ważne dla Ciebie.

Przykładowe pytania:

 • jaki jest mój cel życiowy w tym momencie?
 • jaki jest cel mojej Duszy i jak mogę go najlepiej zintegrować w swoim życiu?
 • w jaki sposób mogę pogodzić cel mojej duszy ze ścieżką mojej kariery?
 • skąd wywodzi się moja Dusza?
 • jacy Opiekunowie/ Przewodnicy wspierają mnie w mojej drodze? W jaki sposób mogę nawiązać z nimi kontakt?
 • Jacy Bliscy Zmarli wspierają mnie w realizacji mojego wcielenia i w jaki sposób?
 • z jakiego powodu nie byłem/am w stanie uzdrowić danego obszaru w moim życiu?
 • co mnie ogranicza w zamanifestowaniu pełnej obfitości?
 • jakie przekonania i programy odziedziczyłem/łam z mojej rodziny/ rodu?
 • jakie przekonania i programy przejąłem z mojej kultury?
 • jakie role, które wpływają na moje obecne życie, odgrywałem w poprzednich wcieleniach?
 • jakie śluby i kontrakty wpływają obecnie na moje życie? (w jaki sposób mogę je uwolnić, jeśli dłużej mi nie służą?)
 • czego uczy mnie moja obecna choroba/ dolegliwość?
 • jakie lekcje z poprzednich wcieleń nadal niosę ze sobą? (w jaki sposób mogę je najefektywniej zakończyć?)
 • czego uczy mnie moja obecna relacja (związek/ relacja z innymi osobami)? jaki ma to związek z poprzednimi wcieleniami?
 • jaka jest moja najważniejsza rola w tym wcieleniu?
 • w jaki sposób mogę wykorzystać swoje talenty by wspierać innych (służyć innym)- jakie to są talenty i dary?
 • skąd wywodzi się moje uzależnienie/ natręctwo/ zachowanie/ schemat? (w jaki sposób mogę je uwolnić?)
 • przed czym chroni mnie moje uzależnienie/ natręctwo/ zachowanie/ schemat?
 • w jaki sposób mogę odpuścić schemat (np. toksycznych związków) w moim życiu?
 • jak mogę uwolnić i odpuścić moje emocje (wstydu, poczucia winy, agresji, złości, zazdrości, strachu itp.)? Skąd one się wywodzą? Jakie poprzednie wcielenia były ich źródłem?
 • jaki związek miałem z daną osobą w poprzednich wcieleniach? Jakie było między nami połączenie?
 • jaki kontrakt zawarłem z daną osobą w poprzednich wcieleniach? Czego on dokładnie dotyczył? W jaki sposób mogę go rozwiązać?
 • W jaki sposób mogę ponownie poczuć radość/ szczęście/ miłość/ poczucie wartości/ siłę/ własną moc itd.?
 • skąd wywodzi się moja wrażliwość? Jak mogę użyć jej na swoją korzyść w tym wcieleniu?
 • w jaki sposób mogę ustanowić silne granice w swoim życiu?
 • dlaczego dana sytuacja pojawia się w moim życiu?
 • dlaczego dana osoba pojawia się w moim życiu?
 • dlaczego dana choroba pojawia się w moim życiu?
 • Dlaczego jest mi ciężko (np. wyrazić siebie, stanąć w swojej prawdzie, przemawiać przed większą grupą ludzi, odkryć swoje wnętrze przed drugą osobą itp.)
 • jeśli miało to miejsce, w jaki sposób kiedykolwiek byłem pozwany, ukarany, torturowany za moje duchowe dary? w jaki sposób mogę uwolnić traumę i odzyskać pełną moc moich duchowych darów?
 • W jaki sposób mogę nawiązać lepsze relacje z innymi osobami w tym życiu?
 • Którcyh członków rodziny/ znajomych/ przyjaciół znam z poprzednich wcieleń? Jaki był nasz związek? W jaki sposób ta relacja wpływa na moje obecne życie?

Podczas sesji spotykamy się o ustalonej wcześniej porze. Ja wchodzę w przestrzeń Twojej Kroniki Akaszy za Twoim pozwoleniem i uzyskuję tylko takie informacje, na które mam Twoje pozwolenie. Z przestrzenią Twojej Kroniki Akaszy łączę się poprzez świętą modlitwę. Używam też Twojego pełnego imienia (imion) i nazwiska, gdyż tworzy ono szczególną wibrację, która jest Twoim znakiem rozpoznawczym. Wszystkie te działania znacznie wznoszą wibrację i pozwalają mi dostosować się do wysokiej wibracji przestrzeni Kroniki Akaszy. Następnie proszę Cię o zadanie pierwszego pytania, lub podzielenie się Twoją histrorią- tym, z czym przychodzisz. Im bardziej jesteś szczery i otwarty- tym lepiej. Pamiętaj, że pracujemy dla Ciebie, więc warto byś wykorzystał ten czas maksymalnie.

Po zadaniu Twojego pytania, czy podczas gdy będziesz móić, ja otrzymam informacje od Twoich Mistrzów i Nauczycieli, a także od Umiłowanych Istot, które znajdują się w przestrzeni Kroniki Akaszy. Możliwe jest też otrzymanie przekazu od Twoich Opiekunów i Przewodników Duchowych, a także z przestrzeni anielskich. Może się zdarzyć, że na niektóre kwestie odpowiedź nie przyjdzie, wtedy zgłębiam temat dalej i uzyskuję informację jaki jest tego powód i w którym momecie (ewentualnie) będzie to możliwe.

Cała sesja jest nagrywana i wysyłana do Ciebie. Sesje są poufne i w żaden sposób nie oceniane przeze mnie (ani pod względem zadawanych pytań, ani pod względem treści). Odbywają się w energii Miłości, Zaufania, Zrozumienia i Czystych Intencji Serca.

Odczyty e-mailowe odbywają się dokładnie w ten sam sposób, jednak podczas czytania- samodzielnie zadaję pytania z Twojej listy pytań i od razu zapisuję odpowiedzi (będąc jeszcze w przestrzeni Kroniki Akaszy). Ty w tym czasie powinieneś odpoczywać w jakimś spokojnym miescu i również zwracać uwagę na wszystko co pojawia się w Tobie podczas odczytu.

Twoje czytanie opiera się na pytaniach które zadajesz i sprawach którymi dzielisz się ze mną podczas sesji. Najlepiej jeśli przed stworzeniem swojej listy pytań poświęcisz odpowiednią ilość czasu, by odpowiedzieć sobie na pytania: jaki obszar mojego życia wymaga rozjaśnienia? co chciałbym zgłębić/ rozświetlić swoją świadomością? gdzie wymagane jest zamknięcie tego, co stare/ co już nie służy? w jakich obszarach odczuwam strach i ból?

Jeśli nie jesteś w stanie ułożyć/ wybrać odpowiednich pytań, nie stresuj się proszę- jestem tam po to by Cię wspierać i chętnie pomogę Ci podczas sesji w tej kwestii, tak by odczyt był jak najbardziej efektywny i wyczerpujący. Kiedy zaczniesz zadawać pytania, kiedy podzielisz się ze mną swoją historią- jestem w stanie intuicyjnie rozpoznać potrzebę Twojej Duszy i skierować Cię w odpowiednim kierunku. Wspólnie przeanalizujemy sytuację i zadecydujemy jakie pytanie będzie najbardziej odpowiednie.

 • dlaczego mój związek z … wygląda w taki sposób?
 • co powinienem zrobić w związku z moją obecną sytuacją finansową?
 • czy istnieje jakiś podświadomy powód, z jakiego odpycham swój własny sukces?
 • jak mogę ruszyć naprzód i odnieść sukces w pracy?
 • z jakiego powodu obawiam się rozwinąć w pełni swój potencjał?
 • co mogę zrobić, by rozwinąć swoją kreatywność?
 • jakie kroki powinienem podjąć by nadal podążać swoją drogą w zgodzie z moją prawdziwą Istotą?
 • W jaki sposób optymalnie dla mnie mogę się rozwijać?
 • W jaki sposób mogę poprawić poczucie połączenia ze sobą?
 • dlaczego czuję potrzebę zmiany miejsca zamieszkania?
 • co trzyma mnie tu gdzie jestem teraz?
 • co powinieniem odpuścić, by móc ruszyć dalej (dosłownie i w przenośni)
 • jeśli takie istnieją, to jakie informacje powinieniem uzyskać w tym momencie?
 • co Mistrzowie i Nauczyciele mają mi do przekazania na temat mojego życia/ rozwoju w tym momencie?
 • jakie możliwości się przede mną obecnie otwierają?
 • Czego się lękam?
 • Co tworzy lęk którego sobie nie uświadamiam?
 • w jaki sposób mogę najefektywniej rozwijać swój potencjał?
 • jakie są moje ukryte dary i talenty, które mogłby mnie wesprzeć w tej chwili?
 • jaka jest dla mnie optymalna/ najkorzystniejsza droga?
 • gdzie utknąłem w tej relacji?
 • co powinieniem zrobić, by odpuścić (relację/ związek/ sytuację)?
 • co odwraca moją uwagę od tego czego naprawdę chcę?
 • w którym kierunku powinienem zwrócić swoją uwagę?
 • co daję, a co przyjmuję w tej relacji?
 • w jaki sposób wspieramy się nawzajem w tym związku?
 • Co powinienem zrozumieć/ przetransformować/ odpuścić by ulepszyć daną relację/ sytuację?
 • jaka trauma/ ból wewnętrzny/ lęk/ złość powstrzymuje mnie przed świadomością całości, balansu i czystego połączenia ze światem?
 • jakich znaczących dla mojej Istoty obszarów tego życia nie pamiętam?
 • jakich znacząćych dla mojej Istoty obszarów przeszłego życia nie pamiętam?
 • co stoi pomiędzy mną a moimi prawdziwymi uczuciami? w jaki sposób mogę to uwolnić?
 • w jakim celu pojawiłem się teraz na Ziemi?
 • jakie są moje prawdziwe pasje?
 • dlaczego nie odczuwam radości z wykonywanej pracy?
 • dlaczego nie odczuwam radości w związku z moją rodziną/ moimi dziećmi?
 • jaki związek wynikający z tego lub poprzednich wcieleń mam z moim szefem?
 • jakie ukryte emocje i uczucia wzbudza we mnie moja praca? jak mogę tą sytuację poprawić?