Teresa

Paula, dziękuję Ci za to, że jestem dziś tu gdzie jestem i że jestem tym kim dziś jestem. Pomogłaś mi to odkryć. Masz moją miłość i wdzięczność poprzez wszystkie wcielenia.

Joanna

Dziękuję za połączenie mnie z moją duszą i moją intuicją i pokazanie mi, że zasługuję na miłość i na szczęście. Dziękuję, że uświadomiłaś mi kim jestem i że każdego dnia moje życie zmienia się coraz bardziej.

Z serca polecam.

Aneta

Tyle lat męczyłam się ze sobą, a ty pokazałaś mi, że można inaczej. Długo zbierałam się, by ci to napisać. Mam nadzieję, że wiesz jak jesteś potrzebna i jak ważne jest to co robisz. Jesteś moim kierunkowskazem i światłem na drodze przez mój własny mrok. Dziękuję za sesję, dziękuję za akaszę, dziękuję za soul body fusion i dziękuję za mentoring. Do zobaczenia na warsztatach. Zrób proszę coś stacjonarnie jak juz wrócisz do Polski.

Amelia

Podeszłam sceptycznie do tej sesji z kronikami akaszy, nie byłam pewna czego się spodziewać, a przekaz który dostałam był tak trafny… że nie mogłam w to uwierzyć. Dziękuję Paula, że mi to umożliwiłaś. Nigdy się nie poddawaj, nie słuchac co inni mówią, rób dalej swoje, bez ciebie nie dałabym rady.

Żaneta

Gdyby nie sesja z Paulą, to nie wiem co by się ze mną stało. To jest niesłychane co się ze mną zadziało. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że było to tak proste, choć cięzkie i dużo się opierałam. Paula, podziwiam twoją cierpliwość, wyrozumiałość i ten spokój, który czuć na kilometry.

Justyna

Polecam sesje z Paulą, to naprawdę zmienia całe życie. Jeśli jesteś gotowy lub gotowa, to nie ma na co czekać, nie ma co szukać dalej. Wszystko czego potrzebujesz jest w Tobie, a Paula Ci to pięknie pokaże

Łukasz

Dziękuję za warsztat o czakrach, bardzo podobała mi się forma i efekt. Piękne ćwiczenia i medytacje, piękna prowadząca- szkoda że nie mogłem być na żywo tym razem. Czekam na więcej.

Marek

Jasność Twej Duszy Rozświetla Mój Mrok.
Twoje Prowadzenie i Oddanie.
Twoje Zaangażowanie.
Twoje Odczuwanie mnie…

Polecam mentoring z Paulą. Jeśli pracujesz i stosujesz wskazówki- cuda się dzieją i stają się czymś oczywistym.

Paweł

Dziękuję za odczyt od Mistrzów i Nauczycieli Kroniki Akaszy. Naprawdę byłem pod wrażeniem. Tyle co się dowiedziałem i jak trafne to było bardzo mnie zszokowało. Spróbuję nauczyć się sam teraz.

Magdalena

Terapia duchowa z Paulą to nie tylko zwykła sesja. To bardzo silne zaglądanie w siebie, to czerpanie z własnej mocy, to odkrywanie siebie na nowo i na staro, to połączenie duszy i ciała. To coś, co zostaje z tobą na zawsze- to coś co zmienia i uszanowuje wszystko, co do tej pory było odrzucane.