Wgłąb marzeń sennych

STRONA W KONSTRUKCJI

Sen. Jest to tak naprawdę mało poznana część naszego życia, a jakże bardzo istotna. Spędzasz około jedną trzecią swojego życia śpiąc, z czego ogromną część stanowią marzenia senne. Praca ze snami, może być fascynująca i rozwijająca… Kiedy świadomie wybieramy, by dać uwagę tej przestrzeni naszego życia, okazuje się, że nasz rozwój osobisty i duchowy nabiera zupełnie innego wymiaru, wiele spraw staje się prostszych i jesteśmy w stanie osiągnąć poziom głębokiego zrozumienia siebie, jak i rzeczywistości która nas otacza. Sen jest to narzędzie, które oprócz tego, że pozwala nam poznać prawdziwego siebie, zwiększa naszą samoświadomość i wzmaga naszą umiejetność rozwiązywania wszelkiech problemów, czy trudności życiowych, a także pozwala nam zyskać nowe umiejętności i dary dla nauki i uzdrowienia, dodatkowo otwiera nam drogę do innych światów i wymiarów. Dzięki temu zyskasz nowe nowa realizacje, wiedzę, inspirację i wzmocnisz swoje połączenia z własnym Ja.

Witaj w nowej, ekscytującej podróży po pełnym przygód świecie snów ❤

Dzięki temu 3 dniowemu intensywnemu webinarowi nauczysz się pracować ze snem. Poznasz techniki interpretacji marzeń sennych i metody wykorzystania ich w autoterapii, czy terapii dla innych. Dowiesz się jak osiągnąć świadomość we śnie, dzięki czemu poznasz tajniki Twojej podświadomości, czy otworzysz się na możliowść zwiedzania innych planów egzystencji. Wiedzę i nowo nabyte umiejętności będziesz mógł wykorzystać do rozwiązywania różnych problemów i uzdrawiania własnego Ja, a z czasem i praktyką, jeśli taka jest Twoja wola, będziesz w stanie pomagać innym ludziom. Dowiesz się ponadto, jak uzyskiwać porady w ważnych dla Ciebie sprawach. Spojrzysz także na sen jak na wskaźnik miejsca, w którym obecnie się znajdujesz w swoim duchowym rozwoju. Będziesz również mógł wykorzystywać poznane techniki dla zabawy i przyjemności.

Webinar z certyfikatem uczestnictwa.

Tematy:

Zanim przejdziemy do tematów snów, porozmawiamy sobie o świadomości, podświadomości i nadświadomości, a także poznasz sposoby na skuteczną komunikację pomiędzy tymi obszarami Twojej Istoty. Pomoże to w głębszym zrozumieniu procesu śnienia, a także efektywniejszym z nich korzystaniu, jak i przyniesie wiele ogromnych korzyści na wielu płaszczyznach Twojego życia.

 1. Świadomość, podświadomość, nadświadomość
 2. O snach
 3. Fizjologia snu
 4. Typy snów
 5. Sny i pragnienia Duszy
 6. Interpretacja i analiza snów
 7. Wywoływanie snu
 8. Zapamiętywanie snów
 9. Terapia za pomocą snów
 10. Sny świadome
 11. Sen jako odpowiedź na pytania

Webinar ten ma nie tylko charakter informacyjny. Zawiera również wiele ćwiczeń, które będą wykonywane w trakcie jego trwania, jak i również wiele ćwiczeń do wykonywania samodzielnie w domu (przykładowo przed snem). Można więc powiedzieć, że jest to warsztat, który ma na celu nauczyć Cię pracować ze snami na głębokim poziomie, oraz pomóc Ci rozwinąć umiejętność świadomego śnienia- jeśli będziesz miał takie życzenie.

Będą to trzy intensywne dni, podczas których spotkamy się na żywo na plafromie Zoom, a także zostanie utworzona tajna grupa na Facebooku, gdzie będę dodawać dodatkowe ćwiczenia do wypróbowania w domu i gdzie uczestnicy będą mogli dzielić się osiągnięciami, czy wątpliwościami. Grupa ta zostanie jeszcze aktywna po zakończeniu webinaru, gdzie będę mogła (dla chętnych) monitorować postępy uczestników, dawać wskazówki i pomagać w procesie nauki pracy ze snami. Tak więc jest to projekt długoterminowy.

Webinar ten więc, oprócz tajnej grupy na facebooku, to
ponad 10 godzin spotkań na żywo, podczas których będzie dużo zdobywania wiedzy, ale również ćwiczeń (zdobywania umiejętności)

Oprócz tego pojawią się 4 nagrane przeze mnie ćwiczenia audio (do pobrania, lub odsłuchu):

 • ćwiczenie na zapamiętywanie snów
 • ćwiczenie do pracy w snach
 • ćwiczenie na zasiewanie marzenia sennego
 • ćwiczenie na indukcję snów świadomych

I wiele ćwiczeń do pracy w samodzielnej w domu.

Zapraszam serdecznie ❤

Jak się zapisać?

Inwestycja:
135 zł


Wpłata na konto:

Paula Ryczkowska 
Nest Bank 
38 1870 1045 2078 1041 0097 0001 
***** 
Wpłata na PayPal: 
egzystencja.net@hotmail.com

1. W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko. 
2. Po dokonaniu płatności, skontaktuj się ze mną e-mailowo (egzystencja.net@hotmail.com) 
w tytule wpisując: „Sny”

Wpłaty w innych walutach: 
Euro: Nest Bank 11 1870 1045 2078 1041 0097 0002 
Funt Brytyjski: Barclays 53984125, Sort Code 20-72-91

Do zobaczenia ! ❤