Zwierzę Mocy i Zwierzęta Duchowe

Zwierzę Mocy jest częścią Ciebie. Jest odbiciem Twojego najgłębszego Ja. Reprezentuje Twoje wartości, które są ukryte, głównie poprzez szok czy traumę, które zostały doznane w tym czy innym życiu- w dzieciństwie, lub też w życiu późniejszym. Są to też nieuświadomione cząstki Ciebie, które z róznych względów pozostają takimi.

Jeśli brakuje Ci zrównoważenia/ balansu, czy np. pewności siebie, otwartości, lub przebojowości itp. warto jest zwrócić się do swojego Zwierzęcia Mocy w tej kwestii, ewentualnie znaleźć tymczasowe „zastępstwo”.
W tym celu należy udać się do Dolnego Świata i poznać swoje Zwierzę Mocy. Jest to ogromnie ważny elementu w procesie uzdrownienia i wzrostu, czy nauki.
Nie musisz być szamanem, by odnaleźć swoje Zwierzę Mocy. Ważne jest natomiast, by się otworzyć szczególnie na otrzymywanie wiadomości, uzdrowienia i prowadzenia.

Każdy ma (zazwyczaj) jedno, lub (rzadziej) więcej Zwierząt Mocy. Są one wsparciem na przestrzeni emocjonalnej, mentalnej i duchowej, są po to by pomóc Ci przezwyciężyć wszelkie lęki i wzmocnić Cię.
Każde zwierzę mocy które posiadasz, wzmacnia Twoją moc i siłę i prowadzi Cię do głębokiej mądrości.

Jeśli uda Ci się znaleźć Twoje Zwierzę Mocy, ważne jest, by nauczyć się w jaki sposób przyjmować dary które Ci przynosi.
Kiedy więc udajesz się w szamańską podróż i znajdujesz swoje Zwierzę Mocy, przynosisz do swojego życia więcej osobistej siły i życiowej energii, lub inne wartości.

Zwierzę Mocy może się zmienić kilka razy w ciągu Twojego życia. To zależy od tego, czego akurat potrzebujesz, czego doświadczasz i z czym się zmagasz, lub też co akurat sobie uświadamiasz.

Zwierzę Duchowe, czym różni się od Zwierzęcia Mocy?

Zwierzę Mocy pomaga Ci powrócić do swojej mocy i uświadomić głęboko drzemiącą mądrość. Zwierzę Duchowe natomiast, jest to forma Przewodnika, czy pomocnika, który może przynieść jakąś ważną wiadomość, czy wskazówkę. Może też poprowadzić Cię we właściwym kierunku, czy pokazać Ci coś, co pragniesz znaleźć czy odkryć.

Skąd wiadomo, czy spotykasz swoje Zwierzę Mocy, czy jednak Zwierzęcego Przewodnika?

Kiedy podczas zagłębiania się w siebie dostrzegasz zwierzę i jest to rzeczywiście Twoje Zwierzę Mocy, zobaczysz je czterokrotnie. Być może dostrzeżesz tylko część zwierzęcia na początku, np. głowę, czy ogon lub też oczy, jednak w końcu objawi się całe zwierzę. Pozostałe zwierzęta widzisz zazwyczaj tylko jeden raz, chyba że mają jakąś ważną wiadomość, wtedy mogą pojawić się ponownie. Jeśli dostrzegasz całe stado zwierząt, nawet wielokrotnie- są to Zwierzęta Duchowe i zazwyczaj nie ma wśród ich Twojego Zwierzęcia Mocy.

Warto tutaj podkreślić, że czasami czekamy by zobaczyć jakieś konkretne Zwierzę Mocy, np. wilka, lwa, lub orła. Najważniejsze jednak jest by podejść do całego procesu bez większych oczekiwań i nie umniejszać żadnemu ze zwierząt, gdyż zwierzęta te są w przestrzeniach duchowych- są energią i nie są limitowane ani ograniczone fizycznością, więc nawet malutka mysz może być bardzo potężnym Zwierzęciem Mocy. Może potrzebujesz się lepiej zorganizować, lub nauczyć zauważać i doceniać drobne rzeczy w swoim życiu…
Wszystkie bowiem zwierzęta mocy są sobie równe, nie ma lepszych czy gorszych, mniejszych lub większych. Czasami zwierzę mocy może przyjąć formę mitycznego zwierzęcia, jak jednorożec, pegaz czy feniks itd.

Warto też wiedzieć, że jeśli nie możesz odnaleźć swojego Zwierzęcia Mocy w tym momencie, oznacza to, że nie jest to odpowienia chwila. Spróbuj ponownie za jakiś czas, z pewnością za drugim razem je spotkasz.

Podczas poszukiwania Zwierzęcia Mocy powinno się zwracać uwagę na wiadomości i wskazówki również od Zwierząt Duchowych, które mogą zostać wyrażone w formie słów, obrazów, symboli czy nawet historii która się odgrywa. Cokolwiek to jest, z pewnością przyniesie uzdrowienie, uświadomienie, czy uwolnienie emocjonalne, lub jakikolwiek inny dar do Twojego życia.

Zapraszam na Sesje Odnajdywania Zwierzęcia Mocy i połączenia ze Zwierzęcymi Przewodnikami (Zwierzęciem Duchowym): KLIK
(Paula)

Namaste ❤